| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 2000 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 15 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Над мийкою |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Відстань між кріпленнями | 62 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 65 °С |
| Мінімальний час нагріву | 27 хв. |
| Втрати тепла | 0,58 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 527 кВт*год |
| Клас енергоефективності | A |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | XXS |
| Висота | 387 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 38,7х36х32,1 см |
| Вага | 8,1 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Nanto |
| Країна виробник | Таїланд |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ми доставляємо замовлення по всій території країни.
Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.
Способи оплати:
- Оплата при отриманні
- Онлайн-оплата картою
- Оплата в терміналі
- Безготівковій розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта
- Укрпошта
- Самовивіз: м. Дніпро
- Онлайн оплата картками Visa/Mastercard
- Оплата готівкою при самовивезенні
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару