| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм бака | 80 л |
| Тиск на вході | до 5 атм. |
| Кількість точок водорозбору | кілька точок (напірний) |
| Максимальна температура нагрівання води | +75 °С |
| Потужність | 2 кВт (220 В) |
| Спосіб нагрівання | електричний |
| Тип водонагрівача | накопичувальний |
| РЕЖИМИ ТА ФУНКЦІЇ | |
| Індикація | включення |
| Наявність термометра | є |
| Обмеження температури нагрівання | є |
| Управління водонагрівачем | механічне |
| СИСТЕМИ ЗАХИСТУ | |
| Захисний анод | магнієвий |
| Ступінь захисту від води | 4 |
| Кількість анодів | 1 |
| ХАРАКТЕРИСТИКА НАГРІВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ І ТЕПЛООБМІННИКІВ | |
| Електричний нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність ТЕНів | 2 кВт |
| МОНТАЖ І КОМПЛЕКТАЦІЯ | |
| Вага | 27 кг |
| Розміри (ШхВхГ) | 454x776x461 мм |
| Встановлення | вертикальна, нижня підводка, спосіб кріплення: настінний |
В наявності всі актуальні моделі водонагрівачів цього виробника.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ми доставляємо замовлення по всій території країни.
Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.
Способи оплати:
- Оплата при отриманні
- Онлайн-оплата картою
- Оплата в терміналі
- Безготівковій розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта
- Укрпошта
- Самовивіз: м. Дніпро
- Онлайн оплата картками Visa/Mastercard
- Оплата готівкою при самовивезенні
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару