Вам потрібний водонагрівач невеликого об'єму від надійного виробника? Зробіть свій вибір на користь бойлера Gorenje GT 15 U. Він швидко нагріває воду, не займає багато місця, має сучасний дизайн.
Характеристики Бойлер Gorenje GT 15 U (під миттям)
| Бренд | Gorenje |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Монтаж | Під миттям |
| Тип управління | Механічне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Матеріал бака | Емальована листова сталь |
| Об'єм | 15 л |
| Вид нагрівального елемента (ТЕНу) | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елемента (ТЕНу) | 2000 Вт |
| Клас захищеності бойлера | IP 24 |
| Підводка | Верхня |
| Максимальна температура нагрівання | 75 °С |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 міс. |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 9,5 кг |
| Модель бойлера | GT U |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Сербія |
В наявності всі актуальні моделі водонагрівачів цього виробника.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ми доставляємо замовлення по всій території країни.
Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.
Способи оплати:
- Оплата при отриманні
- Онлайн-оплата картою
- Оплата в терміналі
- Безготівковій розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта
- Укрпошта
- Самовивіз: м. Дніпро
- Онлайн оплата картками Visa/Mastercard
- Оплата готівкою при самовивезенні
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару