П'ятнадцятилітровий накопичувальний електричний бойлер Gorenje GT 15 O (над мийкою) з нижньою підводкою – відмінний економічний варіант для тих, хто шукає компактну недорогу модель.
Характеристики Бойлер Gorenje GT 15 O (над мийкою)
| Бренд | Gorenje |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Монтаж | Над мийкою |
| Тип управління | Механічне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Матеріал бака | Емальована листова сталь |
| Об'єм | 15 л |
| Вид нагрівального елемента (ТЕНу) | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елемента (ТЕНу) | 2000 Вт |
| Клас захищеності бойлера | IP 24 |
| Підводка | Нижня |
| Максимальна температура нагрівання | 75 °С |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 міс. |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 9,5 кг |
| Модель бойлера | GT O |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Сербія |
В наявності всі актуальні моделі водонагрівачів цього виробника.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ми доставляємо замовлення по всій території країни.
Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.
Способи оплати:
- Оплата при отриманні
- Онлайн-оплата картою
- Оплата в терміналі
- Безготівковій розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта
- Укрпошта
- Самовивіз: м. Дніпро
- Онлайн оплата картками Visa/Mastercard
- Оплата готівкою при самовивезенні
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару